Zážitek bagrování

Darujete jednu nebo dvě hodiny plné bagrování (dle osobní dohody), kdy se obdarovaný znovu ponoří do dětských snů a místo každodenního stresu si vyzkouší, co takový pořádný bagr CATERPILLAR dokáže. 

Pod dohledem zkušeného strojníka, musí projít základním výcvicek a seznámení se se strojem, bezpečnostními pokyny což trvá zhruba 15-30 minut dle zručnosti účastníka zážitku a poté si bude moci vyzkoušet práci bagristy. Zjistí, co takový bagr dokáže. Vyzkoušet si tento nevšední zážitek je vhodné, jak pro velmi mladé, střední věkovou kategorii, tak i pro seniory, kteří se chtějí zažít, to co ještě nezažili. Zažít tu obrovskou sílu a adrenalín se dá jen těžko popsat slovy - jak se říká, kdo nezažil neuvěří. Většinou se bagruje v sobotu , kdy se do kanceláře nechodí, škola nevolá a v práci máte volno a lze si pořádně zařádit s pořádným strojem, který budí respekt a zároveň výzvu.

Doporučení a požadavky:
Bagrování si může vyzkoušet pouze osoba starší 18 let.
Sezóna a počasí: Na počasí nezáleží, je vhodné však realizovat akci pro nevšední zážitek i doprovdu, pokud není pořádný liják, je sucho a není velká zima, aby i Váš doprovod měl z tohoto dne také pořádný zážitekl.Ceritifkát bagrování je určen pro jednu osobu a její doprovod, ten není omezen.Obdarovaný si rezervuje termín sám dle svých časových možností za telefonické domluvy se strojníkem.Objednávat termín je nejvhodnější minimálně 14 dní dopředu.Ideální dárek nejen pro muže, ale i ženy. Pokud chcete zažít relax a vypnout mozek a "vybít si zlost", tak nebudete litovat. Možnost profi VIDEO,Foto, vč. i možného tisku, rámování, napnutí na malířské plátno

kontakt: 733 228 004